Logo SKOK

Kredyt Konsolidacyjny z Prezentem

Jedna niska rata zamiast kilku. Skonsoliduj swoje zobowiązania i odbierz tablet!

Kredyt konsolidacyjny wiąże się z Programem „Kredyt Konsolidacyjny z Prezentem”. Program dotyczy kredytów konsolidacyjnych, których udzielona kwota w całości przeznaczona jest na spłatę produktów kredytowych (kredytów, pożyczek, zadłużenia na kartach kredytowych oraz limitach w koncie) spoza SKOK Adamskiego. Jednym z warunków skorzystania z programu jest zawarcie umowy kredytu konsolidacyjnego na kwotę co najmniej 10 000 zł i okres nie krótszy niż 60 miesięcy. Do programu może przystąpić członek SKOK. Promocja nie łączy się z promocją „Ze SKOK Adamskiego pracujesz, to zyskujesz”. Program trwa od 05 marca 2018 r. do wyczerpania przyjętego limitu.

      • Okres kredytowania do 120 miesięcy
      • Kwota kredytu dostosowana do Twoich potrzeb – maksymalnie do 75 tys. zł
      • Możliwość łączenia dochodów uczestników kredytu
      • Decyzja kredytowa oraz forma zabezpieczenia kredytu zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Przykład reprezentacyjny: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,38%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 55500 zł, całkowita kwota do zapłaty 83644,65 zł, oprocentowanie zmienne 8,99%, całkowity koszt kredytu 28644,65 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 28612,65 zł, opłata przygotowawcza 30 zł, weksel 2 zł), 120 miesięczne raty równe w wysokości 696,77 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 27.02.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.


Kredyt konsolidacyjny

Połącz swoje zobowiązania i płać jedną wygodną ratę!

Kredyt przeznaczony jest dla wszystkich członków SKOK Adamskiego na spłatę zobowiązań w bankach, innych SKOK i pozostałych instytucjach finansowych stanowiących co najmniej 65 % kwoty udzielonego kredytu. Pozostała kwota może zostać rozdysponowana dobrowolnie przez Kredytobiorcę. Idealne rozwiązanie dla osób które chcą obniżyć swoje miesięczne zobowiązania i płacić jedną ratę zamiast wielu.

      • Okres kredytowania do 120 miesięcy
      • Kwota kredytu dostosowana do Twoich potrzeb i zdolności kredytowej – maksymalnie do 200 tys. zł
      • Możliwość łączenia dochodów uczestników kredytu
      • Decyzja kredytowa oraz forma zabezpieczenia kredytu zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

W celu uzyskania kredytu zapraszamy do naszych oddziałów, w których nasi pracownicy udzielą wszelkich niezbędnych informacji oraz pomogą dostosować ofertę do Państwa indywidualnych potrzeb.

Regulamin udzielania kredytów i pożyczek konsumenckich znajduje się w zakładce Materiały do pobrania – Regulaminy

Regulamin udzielania kredytów i pożyczek zabezpieczonych hipoteką znajduje się w zakładce Materiały do pobrania – Regulaminy

Tabela opłat i prowizji dla pożyczek i kredytów zawarta jest w zbiorczej tabeli opłat i prowizji, znajdującej się w zakładce Materiały do pobrania – Tabele.